Друге засідання організаційної сесії Гусятинської райради відбудеться у вівторок, 30 листопада.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 26 листопада обрати нового голову Гусятинської районної ради депутатам не вдалося. Сесійне засіданні, яке розпочалося в 10 ранку закінчилося далеко опівночі. Відбулося 6 безрезультатних голосувань. Усі шість разів на посаду голови від партії влади претендувала один кандидат – заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Надія Хоптян. Як  вдалося дізнатися “За збручем” ця стійка жінка є родичкою(за основною версією – дружиною) голови Підволочиської РДА Валентина Хоптяна. Найгірший її результат – 38 голосів підтримки зафіксовано у другому голосуванні. Найкращий – 5-му – 43 голоси. До перемоги їй не вистачило одного голосу.

З іншого боку, їй протистояли чоловіки-опозиціонери. Три перших раунди  і останній шостий – це був представник партії “Батьківщина” підприємець Степан Гладун. Згодом свої сили у протистоянні з Надією Хоптян пробували поки що діючий голова ради представник “Свободи” Василь Бойчук та його заступник від “Батьківщини”  Степан Батіг.

Цікаво, що арифметично гусятинська опозиція має переконливу перевагу над партією влади, за списками якої в райраду пройшов лише 21 депутат. У «Батьківщини»  – 24 мандати, «Нашої України» – 13, «Свободи» – 9, УНП – 7, НРУ – 4, «Фронту змін» – 3. Однак сила влади та природні інстинкти народних обранців не дозволяють їм прийняти вибір громади.