У Тернополі виробляють кукурудзяні палички з… російським прапором. ФОТО

05/09/2018 1
Розмір тексту:

Купуючи кукурудзяні палички, мешканка Івано-Франківська навіть запідозрити не могла, яку “приємну” несподіванку передбачили виробники для неї та її дитини.

І що вражає найбільше: виготовляють цю продукцію у Тернополі, пише Галас.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук Тетяна Качик поділилася фото, а також своїми міркуваннями про те, що сталося:

“В магазині м. Івано-Франківська купили дитині кукурудзяні палички. Іграшка для хлопчиків – танк, солдати і російський прапор. Виробник із м. Тернопіль. Як може такий товар реалізуватися в Україні, де кілька років іде війна, а за збереження незалежності нашої держави, національні інтереси й безпеку, свободу кожного, зрештою, гинуть найкращі – справжні патріоти? Хто підтримує і дозволяє таку політику в цій та інших сферах? Де ті інспекції та контролюючі органи, які мали б цього не допустити і “контролювати” подібні ситуації? На всіх фронтах йде тотальне знищення українськості й українців… хтось скаже: це тільки іграшка… але ж ми розуміємо, що то не тільки іграшка… велике починається з малого…”.

  • Теги:

Коментарі (1)

Дядя Сем

05/09/2018

Просто на ці іграшки, які всовують в палички, декларацію про відповідність підписав і видав Микольцьо Тешнер – в.о. директора ДП “Тернопільстандартметрологія”, який за гроші підпише все. Хіба він не знав які документи на іграшки підписує? Але хіба по-іншому може себе вести перефарбований хабарник-“регіонал”, якому писав Хоптян рекомендаційний лист на посаду? Але Тернопільській владі він підходить, напевно…

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...