Соціальний проект «Почуй мене!», основна мета якого – допомагати людям з вадами слуху та розладами мовлення, започаткували на Тернопіллі.

Працівники міліції спільно із медиками, іншими екстреними службами та компанією мобільного зв’язку «Київстар» започаткували добру справу. У черговій частині обласного управління внутрішніх справ було продемонстровано для представників засобів масової інформації, як саме працюватиме проект.

Відтепер телефони 102, що знаходяться у міліцейських чергових частинах, обладнані додатковими спеціальними технічними і програмними засобами для транслювання SМS-викликів з центрів операторської підтримки. Люди з вадами слуху та мовлення, відправивши повідомлення зі свого мобільного на спеціальний номер, зможуть одразу отримати допомогу від правоохоронців без сторонніх людей.

Водночас працівники міліції отримуватимуть на дисплеї всю необхідну інформацію про абонента, адже у комп’ютерні бази міліцейських підрозділів внесено необхідну інформацію про понад сотню тернополян з особливими потребами. У базі даних є все необхідне: фізіологічні особливості, діагноз, група крові, а найголовніше – місцезнаходження. Черговий міліції, отримавши SMS повідомлення, по пошуковій базі даних швидко знаходить усю необхідну інформацію про відправника. В разі виникнення екстренної ситуації на зазначену адресу виїждатимуть наряди міліції.

Мешканці області, які мають обмеження зі слухом чи мовленням, а також бажання приєднатися до проекту, повідомлять про це обласну організацію Українського товариства глухих. Дані на таку людину одразу надійдуть до правоохоронців і вони готові будуть поспішити на допомогу таким людям.