Народні депутати розглядатимуть питання виробництва хутра. У Верховній Раді України зареєстрували законопроект щодо заборони цієї діяльності в Україні. Однак чи підтримають ідею на державному рівні, питання поки що відкрите і передбачає публічне обговорення.

Зоозахисники у Тернополі та інших містах вирішили вплинути на парламентарів. В обласному центрі організовують антихутряну акцію «Знімай хутро назавжди» 24-го лютого. В місті збиратимуть підписи заради підтримки цього законопроекту.

Як повідомила місцева зоозахисниця Людмила Чеховська, показати свою позицію щодо хутряного виробництва можуть всі охочі.

«Друзі, маємо єднатись, бо маємо реальний шанс вплинути на парламентарів і спонукати голосувати за прийняття законопроекту підтвердивши свою позицію на папері і своєю присутністю під час Всеукраїнської антихутряної акції «Знімай хутро назавжди». У Тернополі акція пройде за підтримки місцевих зоозахисників і благодійного фонду «Вірні друзі».

Законопроект розроблений за сприяння громадської організації «Єдина планета». Петицію щодо заборони виробництва хутра на сайті Верховної Ради підписала рекордна кількість людей. У разі ухвалення законопроекту Парламентом, хутрове виробництво в Україні буде заборонено з 1 січня 2025 року, відтак Україна стане 15-ою країною Європи, яка заборонить хутрову індустрію.

Софія Романська