Недоношену щойно народжену дівчинку викинула горе-матірматір на смітник .

Мертве немовля, як повідомили у відділі громадських зв’язків обласного управління міліції, виявили жителі багатоповерхівки на вул. Тарнавського. Тіло дитинки, яке важило до 1 кг, було у пакеті, захованому в коробку з-під взуття. Увагу жителів будинку привернули бродячі коти, які намагалися витягнути пакет. Люди одразу повідомили про знахідку працівників міського відділу міліції.

Через чотири дні працівники міського відділу встановили особу матері, перевіривши жінок, які перебували на обліку у медичних закладах. Як виявилося, жінка мешкала неподалік.

Міліціонерам вона пояснила, що боялася зізнатися чоловікові у вагітності. За її словами, після передчасних пологів, які проходили вдома, вона поклала новонароджене дитя біля себе. Але коли побачила, що дівчинка посиніла, вирішила викинути новонароджену у смітник, а не дзвонити на швидку.

Наразі лікарі з’ясовують, чи були передчасні пологи викликані штучно. Після вивчення усіх обставин та проведених відповідних експертиз, правоохоронці  вирішуватимуть, чи порушувати кримінальну справу проти горе-матері.