23-літній представник Комуністичної партії України Сергій Іщенко відтепер очолює Тернопільську ТВК.

Про це повідомляє громадська кампанія «Опора», яка відстежує процес виборів на Тернопільщині. Представники кампанії відзначають, що Тернопільській обласній ТВК, попри відсутність виборів до обласної ради, менш ніж за місяць призначено уже третього голову.

Експерти «Опори» зазначають, що незважаючи на те, що в Тернопільській області не відбуватимуться вибори до обласної ради, 15 вересня ЦВК сформувало новий склад обласної ТВК. Вони також нагадують, що першопризначеному голові ТВК Чемному теж бракувало досвіду – йому було 24 роки. Новообраний же голова – ще молодший.

– Впродовж даної виборчої кампанії ми двічі зверталися до обласної ТВК, але, на жаль, там не володіли звичайною статистичною інформацією: про кількість виборців, кількість створених дільниць по області, а також зміни в складі районних ТВК, – аналізує роботу ТВК обласний координатор громадської кампанії спостереження за виборами «Опора» Святослав Липовецький. – Водночас, представники обласної ТВК скаржилися, що не отримали документації, з якою працювала попередня ТВК.

Чи змінить ситуацію третій голова стане відомо вже незабаром.