Учора у смт. Козова на Тернопільщині відкрили новобудову, зведену за державною програмою молодіжного житлового будівництва. Квартири у ній отримали 16 сімей.

Це вже втретє за часів незалежності України молоді сім’ї Козови отримують ключі від власного нового житла. І всі три будинки зведено за державною програмою молодіжного будівництва, повідомляє прес-служба ОДА.

Раніше було зведено 24-квартирний та 8-квартирний будинки. А сьогодні урочисто відкрито 32-квартирний будинок по вул. Герети.

Вітаючи новоселів, перший заступник голови облдержадміністрації Василь cказав, що на на зведення цього 32-х квартирного житлового будинку затрачено 3 млн. 278 тис. грн., з них кошти державного бюджету – 2 млн. 168 тис. грн., кошти обласного бюджету – 128 тис. 636 грн., кошти районного бюджету – 741 тис. 325 грн. і кошти сімей, які отримали квартири – 240 тис. 390 грн.

Привітав щасливих новоселів і Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін.

Він розповів, що наступного року державне фінансування Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву має бути збільшене в десять разів – з 20 млн. до 200 млн. гривень.