У найбільшому райцентрі Тернопільської області місті Чорткові біля будівлі Пенсійного фонду зібралися майже 100 чорнобильців і афганців, яким урізали надбавки до пенсій. Про це повідомив кореспондент ZN.UA.

Вони чекали відповідь з Конституційного суду, який після 15 листопада повинен був дати оцінку діям уряду та Пенсійного фонду на відповідність Конституції Україні. Але відповідь не надійшла.

Керівник акції Володимир Чепига переконував кореспондента ZN.UA в тому, що в приміщення райвідділу Пенсійного фонду мирних пенсіонерів не пускала міліція.

«До кількох літніх людей міліція застосувала силу, відтіснивши їх назад, когось придавила», – повідомив координатор.

Заступник начальника УМВС в області, начальник міліції громадської безпеки Василь Облещук, якого депутати облради сьогодні викликали в сесійний зал з вимогою дати відповідні пояснення, не підтвердив, але і не спростував цю інформацію.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що всі чорнобильці повинні отримувати однакові пенсії, а закони про підвищення їм соцвиплат – популістські.

Раніше чорнобильці з Чорткова та Заліщик неодноразово влаштовували акції протесту у Тернополі та райцентрах з вимогою повернути їм надбавки до пенсії.

Читайте на цю тему: