Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко попросила своїх прихильників, які прийшли її підтримати, відправлятися додому готувати олів’є. Це вона заявила, коли приїхала на допит до будівлі Генпрокуратури.

Журналістам перед тим, як зайти до прокуратури, Тимошенко сказала, що в переддень Нового року не хотіла б говорити про кримінальну справу.

“Перше, що я згадала, – це старий фільм про барона Мюнхгаузена. Пам’ятаєте, там була така фраза: “Спочатку планували святкування, потім арешти, а потім вирішили сумістити”? Я думаю, що у нас, в опозиції, саме так сьогодні проходять свята”, – наводить слова Тимошенко ЛІГАБізнесІнформ.

“Але я не хочу говорити сьогодні про жодні кримінальні справи. Хочу напередодні Нового року звернутися до всіх, хто мене бачить. Хочу привітати всіх з наступаючим Новим роком, з наступаючим Різдвом Христовим”, – сказала Тимошенко і побажала увійти в Новий рік з вірою і “знанням того, що наступний рік нам з вами принесе тільки добрі, щасливі хвилини”.

Перед тим, як зайти в будівлю Генпрокуратури, Тимошенко додала: “Я не знаю, чим закінчиться сьогодні цей допит, але я твердо знаю, що наше з вами прагнення побудувати незалежну сильну державу саме наступного року, коли нашій молодій державі виповнюється 20 років, .. в цей ювілейний рік ми повинні покінчити з усім поганим, що нам не подобається, і нарешті побудувати наше загальне житло, нашу спільну країну так, як хочете ви, а не так, як хочуть чергові випадкові люди при владі”.

Крім того, Тимошенко попросила прихильників, які зібралися під будівлею ГПУ, не чекати закінчення допиту: “Всі додому – готувати олів’є!”