Крім керівників та представників обласних організацій політичних партій, участь у зустрічі взяв і голова обласної ради Олексій Кайда, повідомляє сайт ОДА.Звертаючись до присутніх Михайло Цимбалюк наголосив, що Глава держави дав доручення керівникам облдержадміністрацій бути над виборчим процесом, не втручатися, а навпаки, створити рівні умови усім політичним силам, а в день голосування та під час підрахунку голосів забезпечити нормальні умови роботи комісій.

Голова облдержадміністрації закликав суб’єктів виборчого процесу, які діють на теренах області, відмовитися від принципу поборювання конкурентів будь-якою ціною, шляхом застосування чорного піару, брудних технологій, вчинення порушень виборчого законодавства.

Також Цимбалюк наголосив на тому, що обласна влада, в межах компетенції, створить належні умови для діяльності спостерігачів та журналістів, які здійснюватимуть контроль за перебігом голосування ат підрахунку голосів.

Голова ОДА закликав прийти 31 жовтня на дільниці та проголосувати: «Громадяни повинні самостійно зробити свій вибір. Завдання ж влади та суб’єктів виборчого процесу – забезпечити, аби процес волевиявлення відбувався чесно і демократично, як того вимагає закон».

Тепер залишилося змусити підлеглих Цимбалюка виконувати вказівку шефа.