Таким чином намісник Януковича на Львівщині відповів на дописи та знимки в інтеренет-виданнях під час сьогоднішньої чат-конференції в Західній інформаційній корпорації.

Серед низки низки питань два стосувалося дорогих аксесуарів, якими користується його син – депутат Тернопільської міської ради від Партії Регіонів. Віталій Цимбалюк.  Цю обставину виявили журналісти інтернет-видання “Погляд” і ознайомили з нею громадськість.

Перше запитання Цимбалюку задав інтернет-користувач Артем, який запитав “звідки гроші у  сина на дорогі годинники, телефони та костюми? Чи то всі синки високопосадовців генії бізнесу – не встиг ВНЗ закінчити, а вже – мільйонер?”.

На що Цимбалюк-старший відповів наступним чином: “Я пишаюся своїм сином, і мені приємно, що останніх 5 років він працює, чесно заробляє гроші, в тому числі, в один період, на двох роботах. Декларує свої доходи, чесно сплачує податки. Бажаю і всім іншим створювати умови, щоб наші діти були самостійні і могли самі на себе заробляти чесно”.

Друге подібне запитання інтернет-користувача Іванни звучало так: “Щодо вашого сина, тернопільська газета “Погляд” днями написала й зазнимкувала, що Віталій Цимбалюк носить годинник Baume & Mercier за 5 000$ та костюм від LAGERFELD. Ціна на костюм вимірюється цифрою з трьома нулями в доларовому еквіваленті. Телефон Віталія Vertu вартує близько 10 000 євро.
Як ви це прокоментуєте? Кажуть, що лише лінивий тернопільский бандит не прикривається його іменем. Ви за нього не боїтеся? Де чесно можна заробити такі гроші?”.

Відповідь Михайла Цимбалюка була лаконічною: “Хочу підтвердити ще раз, що горджуся своїм сином і знаю коло його спілкування і з тими людьми, які б могли його скомпрометувати, він не спілкується. А якщо хтось прикривається його іменем і порушує закон, то я можу тільки гарантувати відповідальність по всій строгості закону”.