Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк прокоментував адміністративну реформу Президента, повіомляє прес-служба ОДА.
– Сьогодні Президент ставить завдання підвищити на місцях якість послуг та якість надання допомоги населенню. Що ж стосується кадрових питань, то ми повинні в першу чергу зберегти професійне ядро, – сказав Михайло Цимбалюк. – Тому ми останніх півроку готувались до адміністративної реформи і сьогодні маємо 20 відсотків вакантних посад на рівні облдержадміністрації, які, починаючи з наступного року, скоротимо. А ось 10 відсотків працівників доведеться звільнити, це орієнтовно 50-60 осіб. Це працівники, які підуть на заслужений пенсійний відпочинок, решті ж ми запропонуємо робочі місця в інших державних установах, – зазначив ЦИмбалюк.
Михайло Цимбалюк зауважує, що уже в 2011 році будуть реальні результати адміністративної реформи.
– Уже з наступного року ми відчуємо реальну економію коштів, десь орієнтовно 10 відсотків від загальної суми фінансування залишиться в бюджету, – зауважує Михайло Цимбалюк. – Ці кошти можна буде використати на соціальні та інші проекти.