.

На сьогоднішній день в обласному центрі продовжують поточний ремонт вулиці Шептицького. А саме ділянки від вулиці Медової до вулиці Живова. Тут повністю замінять верхній шар дорожнього покриття, встановлять нові бордюри і облаштують тротуари.

.

– На даний час влаштовують бордюр на бетонній основі. Сфризована практично вся площа. Підготовчі роботи практично завершуються. Не пізніше ніж за два дні ми приступимо до влаштування основи верхнього шару дорожнього покриття. Бордюри будуть литі, бетонні, єдиного зразка. Вони випробувані, досить нормально служать і ми знаємо, як їх застосовувати, – запевнив начальник відділу технічного нагляду Олег Вітик.

Завершити поточний ремонт цієї дороги повинні до 25 липня. На це буде витрачено біля 300 тисяч гривень. Щодня на вулиці Шептицького працює одна бригада з восьми чоловік.

Олег Вітик також спростував інформацію, що на вулиці Острозького монтують обладнання з підігріву тротуарів. Але водночас запевнив, що це не передвиборчі обіцянки-цяцянки і у Тернополі такі тротуари будуть. Щоправда, де і коли наразі не відомо.

– Ми працюємо над цим питанням. Це не є голослівні запевняння мера. В цьому напрямку ведеться робота. Але більш детальну інформацію ми вам дамо тоді, коли буде вже щось напрацьовано більше. Ми маємо дуже багато пропозицій. Досить реальні пропозиції. Так що, я думаю, слів на вітер він кидати не буде, – сказав Олег Вітик.

Нагадаємо, нинішній мер Сергій Надал у своїй передвиборній програмі пообіцяв “підігрів тротуарів у зимовий період у місцях підвищеного травматизму – вул. Партіарха Мстислава (від вул.Руської до майдана Мистецтв), вул.Шашкевича, вул.Острозького (ділянка від вул.Руської до вул.Шептицького). А згодом – і на інших вулицях центральної частини міста.