Підсумком тижневих подій – зібрань тернополян на Театральному майдані Тернополя стало народне віче. Воно зібрало більше 10 тисяч учасників, люди переконують, що готові стояти до кінця. Головне гасло сьогоднішнього майдану – “Разом і до кінця”.

МайданТернопільський євромайдан сьогодні знову зібрав тисячі небайдужих людей, вимоги учасників не змінились – зміна діючої системи влади. Крім того, люди кажуть, покараними мають бути і ті, хто віддавав наказ розігнати мирний євромайдан в Києві і самі виконавці.

Загальноміський страйк, про який оголосили тернополяни у місті продовжується, навіть попри те, що від завтра 9 грудня тенопільські школярі підуть на навчання, а студенти здаватимуть іспити, – повідомляє TV-4.

“Діти повинні завершити навчання в школі, студенти, ті, в кого починаються екзамени, тому це кінець року, прийнято рішення, що до обіда вони займаються здають екзамени, майдан працює повноцінно з 12, з 1 години, хто буде мати можливість приходять Євромайдан, майданна майдан, крім того страйковий комітет зараз думає, як майдан має трансформуватись, які нові шляхи і методи протесту мають відбуватись, але все ж таки основне те, що буде відбуватись в Києві, ми працюємо на підтримку Києва”, – повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Члени страйкового комітету закликають тернополян активно їхати до Києва. Особливо важким буде 9 грудня, адже відповідно до рішення суду, саме завтра мітингувальники мають звільнити приміщення Київської міської державної адміінстрації.