На Театральному майдані відбулась акція «Презерватизація». Група молодиків «презерватизовували» перехожих, роздаючи безплатні кондоми. В час, коли триває передріздвяний піст, декому дуже хочеться переконати молодь, що хаотичний секс з ким попало, це безпечно і правильно, головне, щоб у презервативі..

– Ми роздаємо не лише презервативи, а й інформаційні листівки про безпечний секс. У листівках, зокрема, розповідається, як правильно користуватися презервативом і як вберегтися від СНІДу, – розповів організатор акції Рустам Решов.

Напередодні подібну акцію провели у тернопільських вузах.

– Ми фотографували на фоні банера людину із презервативом. Потім ці фотографії розміщуємо на нашій офіційній сторінці в «Контактах». Там у відповідній групі можна ставити спеціальні позначки сердечка. Хто отримає їх найбільшу кількість – одержить річний запас презервативів. А може і дворічний. Дуже великий фурор серед студентів викликала ця акція. Презервативи розбиралися миттєво, молодь активно фотографувалася, – тішиться своїм успіхам Рустам Решов.

Нагадаємо, що сьогодні у всьому світі відзначають День солідарності з ВІЛ-інфікованими людьми. Організатори акції думають, що багато багато розданих презервативів захистять від небезпечної недуги.

– Я вирішила долучитися до акції тому, що хочу аби справді наша молодь займалася безпечним сексом і пам’ятала завжди про таку страшну хворобу людства, – зауважила студентка економічного університету Катерина Маленька.

Ввечері в одному із нічних клубів міста активісти влаштовують «Паті Презерватизацію». Під час вечірки організатори безкоштовно розповсюджуватимуть контрацептиви. Загалом планується роздати близько 5 тисяч презервативів. Можна не сумніватися, що відразу після бурхливих танців та алкоголю роздані контрацептивів використають за призначенням.