У Марійському духовному центрі Зарваниці 26 вересня у відбудеться професійна проща працівників сфери освіти. Проща традиційно проводиться напередодні Дня вчителя. Цього року освітяни посилено молитимуться за мир та цілісність України.

проща, ЗарваницяПроща розпочнеться Архиєрейською Божественною Літургією о 10.00 на площі біля Собору Зарваницької Матері Божої. Освітяни матимуть можливість відвідати мощі святих, приватно помолитись, відвідати новозбудований храм з хатинкою Матері Божої, а також поклонитись чудотворній Зарваницькій іконі в парафіяльній церкві.

Після прощі відбудеться зустріч з депутатом Верховної Ради України, головою Комітету з питань освіти і науки п. Лілею Гриневич повідомляє Ternopil Live.

Програма професійної прощі:

10.00 – Архиєрейська Божественна Літургія (площа МДЦ Зарваниця, біля Собору Зарваницької Матері Божої)

11.30 – Водосвяття і освячення церковної атрибутики

12.00 – Хресна дорога, відвідини мощей Святих (у Соборі, у церкві Пресвятої Євхаристії), відвідини новозбудованого храму з хатинкою Матері Божої, купелі святої Анни, приватна молитва

12.00 – прочанська перекуска

13.00 – 15.00 – духовна зустріч з Архиєпископом і Митрополитом Тернопільсько-Зборівським Кир Василієм Семенюком, головою Комісії з питань освіти і виховання УГКЦ с. Христофорою Буштин і з головою Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти п. Лілею Гриневич

15.30 – поклоніння Зарваницькій чудотворній іконі (парафіяльна церква).