У неділю, 3 жовтня, під Тернопільською Липою на вул. Листопадовій у супроводі гурту ZSUF польський поет, філософ і скандаліст Пйотр Мацєжинський доводитиме, що ми нічого не знаємо про сучасну Польщу. Зустріч продовжиться 4 жовтня о 14:30 в аудиторії №.87 Тернопільського національного педагогічного універиситету ім.В.Гнатюка.

– Уже приблизно півроку Республіка Польща забороняє мені писати вірші, публікувати їх у серйозних літературних журналах та отримувати гонорар, — стверджує поет.

Дізнатися ближче, що насправді відбувається у мистецькому середовищі сучасної Польщі пропонує тернополянам один із організаторів зустрічі, керівник тернопільської Літературної студії “87” Юрій Завадський. Поезія Пйотра Мацєжинського, каже він, є виразником поширеного в молодіжному середовищі вільного та незаанґажованого в реліґію та політику світогляду, який не пасує до загального ідеологічного русла. Партнери акції – громадське об’єднання “Тернопільська липа”, Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, Майстерня Слова, Майстерня Звуку, Тернопільська організація Національної спілки художників України, Видавництво наукової та художньої літератури “Крок”, Літературна студія “87”. повідомляє Тернопільська Липа