Починала писати для своїх дітей, тому спочатку це були казки для малечі, – пригадує письменниця Дара Корній. Вона їх вигадувала, записувала та відсилала в журнали. Але казки росли разом з дітьми. Так з’явилася перша книжка – «Гонихмарник».

.

Дара Корній: «Моя дитина десь у 14-15 років почала активно цікавитися зарубіжною літературою, міфологією. І коли я хотіла навернути дитину до рідної літератури, вона сказала: «Мамо, замість якихось таких наукових настанов, ти б краще написала книжку»».

І вона її написала. На звороті книги можна прочитати, що це українська Стефані Маєр, хоч вона себе такою й не вважає. Свою книгу жінка вважає бажанням навернути українську молодь до рідної культури та міфології.

Дара Корній вагалася, посилати чи ні «Гонихмарника» на конкурс «Коронація слова». Проте все ж таки послухала подругу – і відіслала. Тому коли її запросили на церемонію нагородження переможців – здивувалася.

Дара Корній: «Коли нас пропускали в цей зал, кожному чіпляли на руку бірочку. Це так ніби народилася дитинка в пологовому будинку, і їй чіпляють на ручку бірочку. Коли мені дали слово на церемонії нагородження, я сказала: «Перед вами стоїть людина, яка, напевно, народилася ще раз»».

Дара Корній – це творчий псевдонім. Так авторка розділила буденне життя, де її знають як Мирославу Замойську, із творчістю, повідомляє ІНТБ