Три роки минуло від створення у Тернополі легкоатлетичного руху «Рандей». З цього часу в обласному центрі організували понад 150 забігів, участь у яких брали легкоатлети з різних регіонів України, а також із-за кордону.

Тернополянка Людмила – учасниця команди руху «Рандей». Жінка розповідає: завдяки регулярним біговим тренуванням не лише покращила фізичну форму, а й позбулася деяких проблем зі здоров’ям.

«Біг мені допомагає долати стреси, різні емоційні переживання. Фізична форма покращується, тому суботні пробіжки стали для мене ідеальним вирішенням свої питань».

Розпочинали легкоатлетичний рух «Рандей» у Тернополі з невеличкої команди бігунів, – розповідають організатори. Нині їхня кількість значно збільшилася.

«Три роки промайнули, як мить, але за цей час стільки всього сталося, що й складно все пригадати. 156 зустрічей-забігів, декілька тисяч учасників, бігуни з США, Мексики, Бангладеш, Німеччини, Польщі, Єгипту, випито десятки літрів чаю та водички, обговорено масу різноманітних бігових та навколобігових проблем, створено клуб Ternopil Running Club і загалом закладено основи для подальшої дружби, спілкування, розвитку! Вдячні усім, хто за ці роки підтримував нас своїми порадами, рекомендаціями, присутністю, коштами та волонтерською допомогою».

Софія Романська