Тернопіль дружній до велосипедистів, – констатують активісти

13/06/2018 0
Розмір тексту:

Велоактивісти у Тернополі запропонували концепцію розвитку велоінфраструктури. Проект підтримала міська рада. Концепцію покроково реалізовуватимуть до 2025-го року. Чи побільшає велосипедистів в обласному центрі, покаже час.

Наразі в Тернополі бракує велодоріжок і парковок для велосипедистів, – констатують місцеві активісти. Відтак  представники громадської організації “Центр UA” спільно з велосипедистами та громадськими активістами взялися обговорювати шляхи вирішення проблем.

«Можна сказати, що Тернопіль дружній до велосипедистів. Оскільки спостерігаємо розвиток велоінфраструктури. Можемо виокремити кілька важливих критеріїв, що чітко сигналізують про розвиток даної сфери у нашому місті – популяризація двоколісного транспорту серед молоді, середнього покоління тернополян, ведення здорового способу життя шляхом заняття велоспортом, рекреаційна і відпочинкова складова та ін. Однак існують проблеми не на користь велоіндустрії», – наголошує координатор ГО “Центр UA” у Тернопільській області Юлія Ковальчук.

Концепція розвитку велоінфраструктури у Тернополі на 2018-ий рік передбачає прокладання альтернативних маршрутів та з’єднання мікрорайонів міста.  Чи реалізують плани до кінця року, побачимо згодом.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...