«Я люблю Тернопіль» – спецпроект телеканалу «ІНТБ», присвячений Дню міста.

Тернопіль, драмтеатрЗа що я люблю Тернопіль? Це питання хоча б один раз у житті ставив собі кожен мешканець файного міста. Привітні люди, затишні сквери, чисті «зелені» вулички та спокійна атмосфера – це лише початок списку компліментів, які без особливих вагань дарували нашому рідному Тернополю відомі особистості.

Надія Гураль – співачка, автор пісень:

«Люблю Тернопіль за його чистоту, за красу і неповторність».

До Дня міста, телеканал «ІНТБ» підготував для своїх глядачів, святковий подарунок. Для вас ми змусили відомих і непересічних мешканців міста зізнатися у любові до файного Тернополя. Зараз ви маєте можливість переглянути шматочки унікальних кадрів, де популярні городяни добирають слова, щоб висловити найщиріші почуття улюбленому місту.

Гриць Драпак – найкращий гуморист:

«Я дуже люблю наші кав’ярні, там збираються, вже є свої кав’ярні, де збираються поети, де збираються, архітектори, художники, актори збираються, своїми фракціями і коаліціями і п’ють каву».

Христина Чернега – «Міс Тернопіль-2011»:

«Всі люди доглянуті, виходять з гарним настроєм, з зарядом позитивних емоцій. Дуже красиво. Все тільки хороше можна сказати».

Роман Заставний – міський голова Тернополя (2006-2010 р.р.)

«Щось одне визначити, напевно, неможливо. Так само, як якусь кохану людину, ти не кохаєш за щось, ти кохаєш її за те, що вона є просто. Так само і рідне місто, ти його просто любиш».

«Бо це мій рідний дім» – здебільшого саме так відповідали на питання «за що ви любите Тернопіль?» популярні особистості. Вони багато подорожують і переконують: кращого міста, аніж наше «файне» – не знають.

Лілія Проць – чемпіонка світу з пауерліфтингу:

«Перебуваючи в багатьох країнах і містах світу, я з кожним разом повертають у рідне місто і розумію, що воно саме найближче, саме найлюбиміше. Тільки за те, що у нас, як ніде немає стільки парків, немає озера».

Чимало опитаних асоціюють рідне місто із коханням. Адже в багатьох тернополян саме тут народилося це світле і чисте почуття.

Богдан Семенець – нападник ФК «Тернопіль»:

«З цього міста я знайшов свою кохану. Ви знаєте, що я недавно одружився. Я її дуже люблю і кохаю».

Сергій Надал – міський голова Тернополя:

«Тут я зустрів свою половинку, тут народилась моя дочка. Це для мене завжди найкращі спогади».

Реалізувати себе можна і в Тернополі, не обов’язково для цього їхати та підкорювати мегаполіси. Принаймі в цьому переконують молоді активісти.

Любомир Шимків – молодіжний міський голова Тернополя:

«Я люблю Тернопіль за його атмосферу. Атмосферу, яка надихає і яка дає можливість реалізовувати великі ідеї».

Емоцій під час інтерв’ю ніхто не стримував.

Віктор Гевко та Тетяна Песик –КВНники:

«Тернопіль! Тернопіль ми дуже любимо, це саме класне місто. Драмтеатр. Площа. Виходиш, а там ФАНТАСТИКА!»

І це лише невелика частинка того, що ми для вас приготували. Ролики до Дня міста із зізнаннями відомих тернополян, дивіться з 27 серпня до завершення святкового тижня, щодня тільки на телеканалі «ІНТБ».

Мар’яна Том’як, ІНТБ

 http://www.youtube.com/watch?v=2HR8bBoT00o&feature=c4-overview-vl&list=PLEvV3H4pVjMgVhyKVLrsNI4R3vRepb_9K