Гусятинській районній організації ВО «Свобода» стало відомо, що у районі збирали не тільки бюджетників, але й інших держслужбовців та вимагали проголосувати за провладу партію. ВО «Свобода» буде ретельно контролювати підрахунок голосів та вимагати ДВК визнати бюлетені з нетрадиційними позначками не дійсними.

30 жовтня 2010 року біля входу в будинок кандидата у депутати Бучацької районної ради від ВО «Свобода» Зелінської Лариси Миколаївни було знайдено вибуховий пристрій. «Свободівка» повідомила районну міліцію, яка приїхала на виклик  через півгодини. ЇЇ представники довго самі не наважувалися підійти до небезпечного пристрою. Невдовзі приїхали представники МНС. В результаті було складено акт про виявлення невідомого вибухового пристрою. Бучацька районна організація ВО «Свобода» розцінює даний  випадок як спробу замаху на кандидатів-свободівців.

Бережанщина отримала бюлетені до районної ради лише 31 жовтня 2010 року. Через помилки в порядковості розташування партій у виборчому бюлетені, в останній день перед голосуванням довелося передруковувати весь наклад бюлетенів до Бережанської районної ради. В Бережанському районі проживає майже 33 тисячі виборців й працюють понад 50 дільниць. Через помилки в порядковості розташування партій в останній день перед голосуванням довелося передруковувати весь наклад бюлетенів до райради і розвозити їх уже по дільницях вночі, 31 жовтня.

У місті Тернополі на дільницях відсутні інформаційні плакати про кандидатів на посаду міського голови, мажоритарників.

Партія регіонів надсилає запрошення з підказками. Цікаво, що в наступному абзаці після стандартного тексту з запрошенням громадянина на вибори, зазначається назва партії, а саме Партія регіонів, навпроти якої стоїть значок, так званий символ, який виборець повинен поставити у бюлетені.