Лідер Народного Руху України, народний депутат Борис Тарасюк спростував заяву голови УНП Юрія Костенка щодо проведення переговорів про об’єднання в єдину політичну партію, – повідомляє Газета.ua

Про це він заявив на засіданні науково-практичної Ради Всеукраїнського об’єднання ветеранів, повідомляє прес-служба НРУ.

“Я як голова НРУ, якого лідер УНП Костенко назвав серед тих, з якими ведуться переговори, стверджую, що ніяких переговорів немає. Все це блеф”, – сказав він.

За словами парламентаря, деякі демократичні сили намагаються видати бажане за дійсне. Зокрема, зазначив політик, аналогічна ситуація відбувається щодо задекларованих переговорів про об’єднання Фронту Змін, Громадянської позиції, Європейської партії України та УРП “Собор”. Очільник однієї із заявлених партій при особистій розмові заперечив факт проведення таких переговорів, зауважив Борис Тарасюк.

“Загалом висуваються абсурдні умови. Якщо, скажімо, Юлії Тимошенко не буде, то вони готові до об’єднання. Вибачте, але ніхто з них на останніх загальнонаціональних виборах не отримав 11,5 млн голосів українських виборців. Інші говорять, що лише за ідеологічними засадами потрібно об’єднуватись. Я є головою партії, що об’єктивно визнається як ідеологічна сила. Але я скажу, що сьогодні треба об’єднуватись не навколо ідеології, а навколо головної цінності – України. При владі антиукраїнські, антидержавницькі сили. З ними можна боротися лише об’єднавши всіх, хто вважає себе демократами”, – наголосив він.

Нагадаємо, Тарасюк і Костенко є сватами. Син голови УНП одружений з дочкою лідера НРУ.