У Тернополі пластуни вимальовували в повітрі «вогняних метеликів». Кілька годин поспіль підлітки освоювали мистецтво танцю з вогнем. Фаєр-шоу влаштували скаути не лише з Тернополя – на захід приїхали гості зі Львова, Рівного, Острога та інших міст, повідомляє ІНТБ.

Пластуни, які зголосилися на участь у фаєр-шоу, приборкували вогонь вперше. Допомагали початківцям досвідчені «фаєристи» Вікторія та Василь. Вони займаються цим мистецтвом уже понад рік і виступають у вогняних шоу в дуеті «Напалм».

Як розповів організатор заходу Роман Задорожний, перед тим, як взяти вогонь до рук, для пластунів провели інструктаж. Спершу початківці відпрацьовували рухи і танцювальні елементи звичайними м’ячиками.

Пластуни, які вперше танцювали з вогнем, зізнаються, що це дійсно нелегка справа. Руки болять, як після фізичного навантаження. Та попри це, всі залишилися задоволені.

У давнину «приборкувачі» вогню їздили з циркачами. Зараз вогняне шоу люди замовляють на корпоративи, вечірки, весілля та дні народження.