Росте і падає, звичайно, рейтинг виборчих симпатій громадян, які мають право голосу. Об’єднання ВО “Батьківщина” і “Фронту Змін” останніми місяцями стрімко втрачає підтримку, зате у їх конкурентів все добре.

Про це свідчать дані соцопитування, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва з соціологічною службою Центру Разумкова на початку  серпня. До парламенту впевнено проходять лише чотири партії – Партія регіонів, ВО “Батьківщина”, “УДАР” і Компартія.

Згідно з опитуванням, за Партію регіонів готові проголосувати 28,1% серед тих, хто має намір прийти на вибори, причому в порівнянні з червнем рейтинг політичної сили збільшився на 0,5% – з 27,6%.

За ВО “Батьківщина” готові проголосувати 25,6%.

За партію “УДАР” – 11,5%, рейтинг цієї політичної сили зріс порівняно з червнем (9,7%).

За Комуністичну партію України готові проголосувати 8,2% виборців, і її рейтинг виріс в порівнянні з червнем на 1,1%.

Партія Наталії Королевської “Україна-Вперед” втратила майже 0,6% – її рейтинг знизився в порівнянні з червнем з 4,6% до 4,0%.

У той же час, ВО “Свобода” набрала 0,7% з 3,1% до 3,8%.

Решта партій набирають менше 1%.

Проголосували б за іншу партію 1,5%, не визначилися з вибором 14,4% респондентів.

Якщо так ітиме далі, то колишній мер Тернополя Роман Заставний не здобуде омріяного мандата. Його порядковий номер у списку – 75-й, а з таким рейтингом об’єднана опозиція протягне під купол Верховної Ради не більше 65-ти обранців.

На фото: Деревляний Заставному “Не спіши?”