Коли горілка відбирає розум, то зарадити кримінальним «подвигам» здатна хіба що ізоляція. Саме питання про арешт підозрюваного у вчиненні крадіжок зараз вирішують працівники Ланівецького райвідділу міліції. Бо підписка про невиїзд не стала пересторогою для 20-річного жителя села Верещаки. Молодик вдруге за десять днів обікрав місцеву крамницю.
Зі слів оперативників, наприкінці вересня у їхнє поле зору потрапив парубок з Верещаків. Чоловіка запідозрили у вчиненні крадіжки з крамниці. Вдома у зловмисника знайшли речові докази – викрадений товар. Тоді й було порушено кримінальну справу, а зловмисника відпустили на підписку про невиїзд. Та замість покаяння і виправлення, лиходія знову потягнуло на «подвиги». Хильнувши якогось дня трохи оковитої, він знову подався до тієї крамниці, яку нещодавно обкрадав. Нагріб і спиртного, і цигарок, і солодощів.
Наступного дня міліціонери вилучили крадене з будинку підозрюваного, а його самого взяли під варту. Одна кримінальна справа знайшла продовження в іншій. От тільки директор крамниці не розуміє, чому саме цей торговий заклад так припав до душі зловмисникові.