Услід за звільненням Сиротюка розпочалися закулісні ігрища щодо призначення нового намісника Президента.

Шумада ВікторРаніше ми розповідали, що серед претендентів на посаду голови Тернопільської ОДА фігурують прізвища екс-нардепа Михайла Апостола та колишнього віце-мера обласного центру Володимира Дідича. Лобіювання обох пов’язують з партією Яценюка та, зокрема екс-мером Тернополя Романом Заставним.

Ще одного кандидата у намісники, але тепер за квотою партії Порошенка проштовхує Степан Барна. Це керівник міського виборчого штабу партії Порошенка Віктор Шумада, який зараз є співробітником тернопільської філії “Приватбанку”. Кандидату у губернатори 31 рік. Навчався у ТНЕУ. Як і Дідич, Шумада працював в мерській команді Заставного. Він був директором КП “Адмінтехінспекція”, яке займалось зовнішньою рекламою. У 2010 році за списком тодішньої партії Заставного “За Україну” балотувався у міськраду. У 2011 році “свободівська” більшість звільнила Шумаду зі скандалом. Перед тим команда Надала винесла на суд громадськості деякі цікаві факти з діяльності очолюваної ним інспекції. Мовляв, у складні часи керівник нараховував собі 10 тисяч гривень зарплати та багато інших цікавих подробиць. Ці та інші матеріали спрямували в прокуратуру.

Зараз Шумада працює в “Приватбанку” керівником одного з безбалансових відділень. Цікаво, за даними інтернет-видання “Сорока” Шумада є кумом Степана Барни. По його квоті він очолював міський штаб партії Порошенка на останніх виборах, а також призначений головою міськорганізації президентської партії.

Усі троє кандидатів у найближчі дні мають пройти відповідні співбесіди в президентській канцелярії. Однак у будь-якому випадку усі троє належать до так званого “кружка Заставного”.