Із церкви на мітинг 18 вересня після висвячення Єпарха Бучацького пішли мешканці Чорткова.

.

Ситуація, що склалася навколо невиплати соціальної допомоги, встановленої за рішеннями суду постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, військовим пенсіонерам та дітям війни, так і не вирішилась. Людям уже вривається терпець, а пояснити, у чому проблема, їм ніхто не може, – повідомляє ІНТБ.

– З мене зняли 62 гривні, з жінки зняли 30, із сестри зняли 250. Мені таку зараз пенсію поставили, якою вона була минулого року. То виходить, що цілий рік пенсії не піднімали зовсім? Як так, люди, може бути? Я не розумію! І вони не можуть пояснити, вони не знають. Вони так «вокруг да около», – скаржиться один із мітингувальників.

– Я не рахував нічиї гроші. Але чому ж така різниця між тим чиновником і роботягою, котрий працював?!, – запитує інший.

– У нас була перша ініціативна група, але ми змушені були скласти всі свої повноваження, тому що були погрози, по ночах дзвонили, – додає мешканка Чорткова.

– Цих нещасних 700 гривень, 900 гривень. Ми ж не зовсім темні тут, ми бачимо, скільки мільйонів іде на День народження, скільки коштує сумочка, зачіска з рогами. Тоді озвучте хтось там, якщо ні – я озвучу. Ми скажемо, що ми розуміємо це, і це вже останній крик душі. А далі вже може бути не мирне, – заявив ще один чортківчанин-чорнобилець.

Нагадаємо, минулого тижня пенсіонери-чорнобильці із Заліщик висловили своє обурення на сесії обласної ради – доведені до відчаю жінки оголили груди.