Патрульні назвали “чорні місця” на дорогах Тернопільщини

13/08/2018 0
Розмір тексту:

У Патрульній поліції визначили ділянки найбільшої концентрації ДТП. Зокрема найчастіше трапляються аварії на центральних вулицях Тернополя. В області найбільша концентрація ДТП зафіксована на міжнародній трасі села Озерна.

«Серед найбільш небезпечних ділянок у Тернополі – дамба, вулиці Руська, Замкова, Бандери, Тарнавського, перехрестя Бандери і вулиці Клінічної, перехрестя Будного та Лучаківського, Злуки. На трасах міжнародного національного значення найчастіше трапляються ДТП у селі Озерна. Ми направили запити у відповідні служби, щоб там облаштували пішохідний перехід з освітленням. Вже є трохи зміни і бачимо зниження росту аварійності саме на цій ділянці. Висока аварійність наразі спостерігається на виїзді з Микулинецької вулиці. Небезпечними залишаються ділянки: спуски, повороти, підйоми. На жаль, водії часто нехтують безпечною швидкістю, що часто призводить до аварій», – розповідає керівник Патрульної поліції Тернопільщини Богдан Шевчук.

Щоб попередити ДТП, на ділянках високої аварійності  регулярно чергують патрульні поліцейські. В результаті – спостерігається тенденція щодо зменшення кількості аварій. «На 8 % зменшилася кількість ДТП без потерпілих, на 37% зменшилося ДТП з постраждалими, на 15% – із загиблими. Також на 46% менше осіб травмувалося, ніж у минулому році. Ми відпрацьовуємо місця концентрації ДТП як у місті так і в області», – додає Богдан Шевчук.

Перевищення швидкості і водіння у нетверезому стані – причини більшості ДТП, – відзначають поліцейські. Змінити статистику аварійності може система відеофіксації руху. Однак коли її встановлять, наразі невідомо.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...