У Тернополі на одну святиню стало більше.

На вулиці Золотогірській митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк освятив храм, названий на честь святих мучеників Бориса і Гліба.

У цей день помолитися до нової церкви прийшли сотні тернополян. Чимало з яких безпосередньо долучилися до будівництва святині. Кажуть, на цю подію чекали більше 5 років, повідомляє Т1 Новини.

На один храм більше: у Тернополі освятили церкву святих Бориса і Гліба

На один храм більше: у Тернополі освятили церкву святих Бориса і ГлібаУ Тернополі на одну святиню стало більше. На вулиці Золотогірській митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк освятив храм, названий на честь святих мучеників Бориса і Гліба. В цей день помолитися до нової церкви прийшли сотні тернополян. Чимало з яких безпосередньо долучилися до будівництва святині. Кажуть, на цю подію чекали більше 5 років, повідомляє Т1 Новини.З квітами в руках та у вишиванках. Десятки вірян та священиків прийшли до храму Бориса і Гліба, що на вулиці Золотогірській, для того, аби спільно помолитися та взяти участі у чині освячення святині. Пані Галина живе на території цього мікрорайону. Жінка каже, усією родиною доєднувалися до будівництва храму, тому для неї цей день особливий. "Тут в нас капличка була, а тепер невеличкий храм. З Божою допомогою ми вже сьогодні освячуємо свою церкву. Це таке відчуття, що просто не передати", – каже парафіянка храму святих Бориса і Гліба у м. Тернопіль Галина Гнатів.❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Опубліковано Т1 Новини Понеділок, 28 жовтня 2019 р.