29 січня у Брезно-Осрблі (Словаччина) на  чемпіонаті Європи з біатлону свою другу індивідуальну золоту медаль здобула тернополянка Олена Підгрушна.  Цього разу у гонці переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Олена Підгрушна зробила переможний дуль, вигравши після спринту і гонку переслідування, незважаючи на два промахи на останньому рубежі. Маючи стартовий гандикап у 30 секунд та безпомилкову стрільбу на перших трьох рубежах, тернополянка навіть після двох кіл штрафу спокійно доїхала до фінішу. Друге срібло виграла Валентина Семеренко, поступившись співвітчизниці 12,4 секунди, також при двох помилках на стрільбищі.

Юлія Джима зуміла піднятися на сім місць і фінішувати 18-ю. Тернополянка Тетяна Трачук посіла 36-е місце.

Нагадаємо, що   чемпіонат Європи має нижчий статус, ніж чемпіонат світу та етапи Кубка світу. Провідні збірні світу, як правило, на ці змагання відправляють випробувати сили талановиту молодь. Українські тренери, навпаки, на чемпіонат Європи стараються привезти основний склад. Тому цілком прогнозовано, що медальний доробок українських біатлоністок в Озрблі ще не вичепано.