Щоб від такого недоросля, та потерпало все село, – нарікали жінки, коли співробітники Бережанського райвідділу внутрішніх справ приїхали у Вербів, аби з’ясувати,чи справді 15-річний місцевий житель причетний до всіх гріхів, у яких його звинувачують.
Виявилося, неповнолітній таки добряче насолив, особливо жіночій половині – обкрадав, хуліганив, і, навіть, вчинив замах на зґвалтування. Причетність до яких злочинів буде доведена – покажуть результати розслідування.
Початок кінця протиправній діяльності неповнолітнього поклав прикрий випадок, що трапився з 85-річною пенсіонеркою. Бабуся застала місцевого розбишаку у себе в будинку, коли той намагався викрасти мобільний. Старенька хотіла відібрати крадену річ, та зловмисник став погрожувати, що зґвалтує її і навіть пробував реалізувати свої погрози, та , на щастя, не сталося. Про деталі випадку дізналися правоохоронці. В село Вербів виїхала слідчо-оперативна група.
Як розповів перший заступник начальника Бережанського райвідділу міліції Іван Простий, до них звернулися ще троє односельців підозрюваного, зі слів яких, вони стали потерпілими від 15-річного хлопця. 79-річна пенсіонерка повідомила про крадіжку грошей, в 63-річної односельчанки зловмисник поцупив велосипед та консервацію і навіть познущався на домашньою птицею 50-річної сусідки, вирвавши індичці язик. Дехто з потерпілих відмовився писати заяву на місцевого розбишаку, хоча теж зазнав клопоту і втрат від його протиправних витівок.
Наразі проти неповнолітнього порушена кримінальна справа за вчинення крадіжок. Чи додадуться до переліку звинувачень інші статті – покаже час, пише сайт УМВС