Чортківські міліціонери затримали за спробу передати наркотики до ізолятора тимчасового утримання молодого чоловіка. Останній, окрім продуктів харчування, вирішив виручити наркозалежного арештанта дозою.
Підозрюваного за незаконний обіг наркотиків міліціонери затримали на п’ять діб. Чоловік, окрім того, що збував смертельне зілля, й сам присів на голку. А стільки днів без «кайфу» пережити важко. Тож виручити наркозалежного товариша поспішив друзяка, до слова, так само небайдужий до дурману. До того ж, між наркоманами була попередня домовленість – той, хто залишається «на волі» всіма правдами і неправдами виручить дозою того, кого «заметуть».
Котрогось дня сталося те, що й мало статися – одного з наркоманської братії міліціонери арештували, тож інший поспішив «з допомогою». Шприц, наповнений дозою опію, «рятівник» заховав поміж продуктами харчування і з цією передачею прийшов до ізолятора.
Правоохоронці, довідавшись кому призначений пакунок, ретельно оглянули його вміст, адже для наркозалежного контингенту не завжди передають лише дозволені продукти. Оперативне чуття не підвело – серед продуктів був захований шприц з екстракційним опієм.
За спробу передати наркотичну речовину до ізолятора тимчасового тримання молодика затримали. Проти нього порушена кримінальна справа. Тепер друзяки обидва сидять за гратами, повідомляє сайт УМВС