Нардеп Олег Барна “вляпався” в проект Медведчука-Путіна?

04/02/2015 0
Розмір тексту:

Близько двох десятків чоловіків у камуфляжі і в штатському спробували вчора ввечері пройти в корпус Адміністрації Президента України на вулиці Банковій. Представники Всеукраїнського батальйонного братства минули шлагбаум і зажадали у національних гвардійців впустити їх до конференц-залу на 1 поверсі. Там активісти могли б перед телекамерами розповісти «всій Україні правду про Дебальцеве».

 

Барна ОлегЖодних шансів прорватися до будівлі АП у групки людей не було. Навіть якби вони прорвали ланцюг міліціонерів у «скафандрах», в «передбаннику» їх чекали б співробітники УДО – Управління державної охорони.

– Ви б нас не тримали на холоді, а запросили всередину погрітися, чаєм напоїли… – намагається присоромити міліціонерів гренадерського зросту чоловік у цивільному одязі. На прохання представитися він відмовився відповідати.

 – У країні йде війна, а Порошенко, який повинен бути тут 24 години на добу, роз’їжджає незрозуміло де! – Такі вигуки долинали з «групи підтримки» Батальйоного братства.

 – Ми хочемо розповісти правду про 25 батальйон з Дебальцевого, там ситуація середньо-важка, нам потрібен доступ до телекамер, – наполягали ініціатори акції.

 – В адміністрації Порошенка зібрали одних зрадників, які постійно брешуть, а солдати гинуть, – продовжували свої викриття представники ініціативної групи.

Батальйонне братство створено 25 листопада минулого року. Головою правління організації обраний В’ячеслав Фурса – боєць 25-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь». До організації увійшли учасники боїв на Донбасі, волонтери, незалежні журналісти та активісти, які проявили себе на Майдані. Своїми головними завданнями учасники організації називають боротьбу з корупцією, відсутністю реформ, а також з депутатами і чиновниками, які вірно служили екс-президенту Віктору Януковичу, проте змогли в черговий раз потрапити до парламенту. Ще одна проблема, з якою мають намір боротися учасники братства, – фактична відсутність в Україні громадського контролю. Ті, хто міг би його ефективно здійснювати, або воюють на Донбасі, або забезпечують армію.

Акція Батальйонного братства, як пояснила керівник прес-служби Головного управління МВС України в місті Києві Юлія Мусташ, санкціонована. Заявка на «штурм» була подана з дотриманням процесуальних строків. Правда, замість обіцяних 50 учасників з’явилися трохи більше 20, пише Гречка.

На зборах так званого братства учора “засвітився” нардеп з Тернопільщини Олег Барна, який активно підтримав створення об’єднання. Акції братства активно підтримує скандально-відома юристка Тетяна Монтян, яка не гребує дружбою з лідерами сепаратистів на Донбасі, зокрема Олексієм Мозговим та інші діячі, яких пов’язують з кумом Володимира Путіна Віктром Медведчуком. Що забув у цій компанії Олег Барна?

загрузка...

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...