Цього тижня новообраний міський голова Сергій Надал та в.о. міського голови Леонід Бицюра провели виїзну робочу нараду за участю представників відділу земельних ресурсів міської ради та управління капітального будівництва облдержадміністрації.


Присутні оглянули приміщення довгобуду обласної наукової бібліотеки, стан благоустрою прилеглої території та обговорили проблемні питання. Зокрема, йшлося про узгодження земельної документації відповідно із новим Генеральним планом Тернополя, облаштування дооколичної території бібліотеки та благоустрою майдану Мистецтв у цілому.

Сергій Надал звернув увагу на стратегічну важливість добудови наукової бібліотеки у Тернополі – місті, що є самобутнім освітнім центром, та удосконаленні міської освітньо-наукової інфраструктури.

Нагадаємо, спорудження обласної наукової універсальної бібліотеки розпочалось ще у 1986 році. За словами директора ТОУНБ п.Вітенка, наразі книжковий фонд бібліотеки становить 600 тисяч одиниць. Для їх відповідного зберігання та використання необхідним є нове приміщення, яке, за проектом, розраховане на 950 тисяч книг.

інформація і фото з сайту міськради