Осінній антициклон «Віктор» зумовлює погодні умови на Тернопільщині найближчими днями. Відтак в регіоні очікують досить низьких нічних температурних показників, і максимального осіннього потепління вдень – стовпчики термометрів сягатимуть двадцяти градусів тепла.

За словами метеорологів, на Тернопільщині ранками буде досить прохолодно, а ще регіон огортатимуть густі тумани, що погіршуватимуть видимість на автошляхах. Як розповіла метеоролог Наталя Діденко, такі погодні умови спостерігатимуться упродовж кількох днів.

«Погоду зумовлює антициклон Віктор, який характеризується  холодними ночами і теплими сонячними днями. Вночі температура  повітря місцями знижуватиметься до 4 – 6 градусів вище нуля, а вдень спостерігатиметься 16 – 18 градусів тепла, подекуди в обідню пору стовпчики термометрів підвищуватимуться до двадцяти градусів тепла. Тобто спостерігатимуться майже літні погодні умови. Також антициклон сприятиме утворенню туманів вранці та вночі, це так звані друзі антициклону «Віктор».

Упродовж доби в області обійдеться без дощів. Однак, за словами метеорологів, місцями спостерігатиметься підвищена вологість повітря, що може погіршувати самопочуття метеозалежних краян.

Софія Романська