Від початку року в аваріях на Тернопільщині загинуло близько вісімдесяти людей. Частина ДТП сталася через нетверезих водіїв.

Відтак поліцейські проводять профілактичні відпрацювання з виявлення кермувальників у нетверезому стані.

Минулими вихідними в області патрульні зупинили 12 водіїв у стані алкогольного сп’яніння, – повідомляє Патрульна поліція Тернопільщини. А загалом упродовж двох днів поліцейські зафіксували понад 200 порушень правил дорожнього руху на дорогах краю.

«Наразі триває двомісячник безпеки дорожнього руху. Відтак поліцейські проводять профілактичні відпрацювання з дотримання правил. Серед основних причин, які призводять до ДТП, залишається перевищення швидкості, керування у нетверезому стані, порушення правил маневрування. На жаль, спостерігаємо ріст ДТП в області майже на 40%. Тож просимо водіїв: не нехтуйте правилами безпеки, оскільки дорога не пробачає помилок», – наголосив начальник Патрульної поліції Тернопільщини Богдан Шевчук.

Нагадаємо, Тернопільщина належить до регіонів, де трапляється чи не найбільше аварій з потерпілими в Україні. Від початку року сталося близько 340 ДТП.

Софія Романська