Погодні умови на Тернопільщині залишаються під впливом антициклону. Відтак в регіоні обійдеться без опадів, лише передбачають ранкові тумани, а також поступово знижуватимуться температурні показники.

Потужний атлантичний циклон штормить Велику Британію, Францію, Іспанію. У цих країнах наразі спостерігаються досить складні погодні умови з сильними вітрами, опадами у вигляді дощів і снігів. А от в Україні спокійно, все через вплив антициклону, – каже синоптик Наталка Діденко.

«Потужний атлантичний циклон бушує і кидає штормові вітри, дощі та навіть сніг на Ісландію, Фарерські острови, Велику Британію, Францію та Іспанію.
Дощі спостерігаються на узбережжях Адріатичного моря, в Італії, Хорватії. А от в Україні наразі стабільні погодні умови через антициклон, тому дощів не буде, а лише тумани.
Тумани, окрім загадкової краси, погіршують видимість на дорогах до 300-500 метрів, а також сприяють накопиченню шкідливих викидів у повітрі. Тому гуляти ліпше у ранковий час», – пояснює синоптик.

Щодо температурних показників, то вони поступово знижуватимуться. Хоча суттєвого похолодання з морозами і снігопадами поки не передбачають.

«Температура повітря поступово стає нижчою. Але саме оце похолодання, подекуди навіть до мінусів, слабкий вітер та тумани створюють неймовірно красиве метеорологічне явище – паморозь. Температура повітря найближчої ночі +2+6 градусів, подекуди 0-3 градуси морозу», – додає Наталка Діденко.

Упродовж доби в регіоні буде досить сонячно, відтак жителі краю мають змогу мають змогу насолодитися останніми днями осені.

Софія Романська