За одну ніч на „Новому Світі” з автомобілів украли чотири номерні знаки. Міліція розводить руками. Власники авто обурені. Адже за нові номери мають заплатити гроші із власної кишені.

Два тижні тому в нас украли номерні знаки, – розповідає тернополянка Наталія (прізвище просила не вказувати – прим. ред.). – За дублікат заплатила 300 грн.

Сім’я живе на другому поверсі. Раніше, розповідає жінка, свій автомобіль чоловік ставив на стоянку. Але зараз це дороге задоволення. Тож машину залишають біля будинку. Про подібні крадіжки тернополяни раніше не чули.

Хоч на автомобілі і встановлена сигналізація, ні я, ні чоловік нічого не почули, – наголошує пані Наталія. – Вранці збиралися їхати на ринок. Аж раптом я помітила, що чогось бракує.

Чоловік викликав міліцію. Працівники склали протокол та сфотографували місце події. Жінка здивувалася, що правоохоронці зреагували так швидко. Як їй тоді повідомили, за одну ніч трапилося кілька таких крадіжок.

– Знайомий чоловіка порадив узяти довідку, що підтверджує факт викрадення знаків, – каже вона. – Інакше їм довелося б повністю міняти всі документи та платити за них. Тільки через тиждень, коли документ був у нас на руках, нам видали дублікат номерних знаків.

Начальник відділу громадських зв’язків УМВС в області Сергій Шворніков зазначив, що за одну ніч на „Новому Світі” зареєстрували чотири випадки таких злодіянь. Зловмисників на гарячому не впіймали.

Подібні ситуації траплялися й раніше, – акцентує пан Шворніков. – А потім були місяці затишшя. Таких зловмисників дуже важко відстежити. Я раджу людям залишати свої автомобілі на парковках, стоянках, у гаражах, повідомляє 20 хвилин