На Ланівеччині вп’яте відбувся турнір з футболу між колективами сільських рад. Цьогоріч виявила бажання грати рекордна кількість команд – 24. Переможець, а саме команда з села Бережанка, представлятиме район на сільських спортивних іграх Тернопільщини.

Як повідомив «Номер один» директор районної комунальної установи ФСТ «Колос» Григорій Луб’янський, дещо несподівано в матчі за третє місце змагалися «непрохідні» команди з Нападівки та Буглова. З мінімальним рахунком перемогли перші. А у фіналі зустрілися команди Бережанки та Печірни. Вдруге поспіль печірнянці грали у фіналі і вдруге їм не щастить. Якщо минулоріч вони поступилися Юськівцям лише в серії післяматчевих пенальті, то тепер програли, як кажуть, без варіантів – 4:1.

Отож 28-29 квітня ц.р. бережанці разом з представниками Кременецького, Зборівського, Шумського районів визначать переможця зональних змагань, який 21-22 липня у Збаражі буде брати участь в обласних фінальних сільських спортивних іграх Тернопільщини.