На грандіозному Марші сили нації в Тернополі десятки націоналістичних стягів замайоріло на головній площі міста. Фоторепортаж

14/05/2018 0
Розмір тексту:

За українське майбутнє без олігархів та за збільшення числа свідомих патріотів при владі 13 травня на Театральному майдані міста пройшов масштабний Марш сили нації.

У ході взяли участь представники нацсил від «Національного корпусу», «Правого сектору», ВО «Свобода» та небайдужі тернополяни.

Розпочалася грандіозна акція на площі Героїв Майдану, звідки учасники заходу після 13 години із високо піднятими синьо-жовтими, червоно-чорними прапорами впевненими кроками вирушили до головної площі міста.

На тимчасовій сцені біля Тернопільського драмтеатру очільники обласних націоналістичних сил спільно з керівництвом та депутатами від ВО «Свободи» звернулися до тернополян із закликом до відновлення соціальної та національної справедливості в Українській державі завдяки знищенню паразитуючої олігархічної системи.

— Мітинг, який ми організували сьогодні в Тернополі та проводимо і в інших містах держави на підтримку антиолігархічного правління, має велику мету. На сьогоднішній день боротьба проти представників великого капіталу розпочалася і в місцевих радах, з яких у 67-ми радах України ухвалені рішення на вимогу підтримати Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, які спрямовані  до центральних органів влади. Народні депутати від ВО «Свобода» розпочали в парламенті збирати підписи депутатів, аби мати змогу спонукати українське керівництво якнайшвидше поставити пакет на голосування. На сьогоднішній день вже 72 людини підтримали наш документ. Закони, які «Свобода» пропонує затвердити, можна розділити на дві частини: економічну й політичну. Ми переконані, що якщо буде ухвалено політичну частину – олігарх не матиме впливу на українську економіку, а коли приймуть політичну – капіталісти не чинитимуть вплив на владу, — наголосив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Олег Ярославович підмітив, що за останні десятиліття з України олігархами було вивезено майже 150 млрд доларів та заховано в офшорах по цілому світу. Олег Тягнибок наголосив, що українські високопосадовці, які загарбали в нашого народу півтори сотні мільярдів, а тепер «простягають руки до Міжнародного валютного фонду» та просять позики в розмірі 1 млрд доларів, в його очах виглядають дуже кумедними.

Переконував тернополян у тому, що сила нації, як і докорінні перетворення, починаються насамперед із кожного свідомого українця, і голова фракції ВО «Свобода» в Тернопільській облраді Олег Сиротюк.

— Викликає гордість те, що в нашому парламенті, хоч і небагато, проте є депутати, які завжди ставлять перед собою завдання відстоювати інтереси української нації. Ми завжди маємо пам’ятати про те, що лінія фронту для військовослужбовців проходить на сході України, для парламентарів – у вищому законодавчому органі держави, а для тернополян – в рідному місті. Це тому, що насамперед від кожного з нас залежить, як держава та суспільство займеться вирішенням ключових проблем у побудові Української держави. Саме завдяки спільним зусиллям націоналістичних організацій та громадян ми зможемо подолати проблеми та олігархію, які присутні в нашій державі, — наголосив Олег Сиротюк.

Підсумком урочистого маршу стало звернення народного депутата України від ВО «Свобода» Михайла Головка, який, підтримуючи попередні заклики організаторів дійства, ще раз закликав тернополян не терпіти знущання з боку олігархії.

— Ми розуміємо, що в українському парламенті всіма способами посадовці будуть боротися проти реалізації Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. Саме тому нашим завданням є щоденно працювати для того, аби таки натиснути і досягти ухвалення цього пакету, адже його прийняття забезпечить нам енергетичну, фінансову незалежність та перезавантаження економіки в нашій країні. Попри перекриття кисню олігархам та припинення вивезення коштів в офшори, ми повинні показати населенню країни, як має в нас розвиватися економіка. А досягнемо ми позитивних змін завдяки поміркованим законам: кредитуванню малого й середнього бізнесу, забезпеченню енергетичної незалежності держави та інших, — звернувся Михайло Головко.

Завершився Марш сили нації «За українське майбутнє без олігархів!» на головному майдані Тернополя традиційним гімном України.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...