Народний депутат від фракції ВО «Свобода» Михайло Головко вважає, що «Нафтогаз» продовжує бути непотрібною прокладкою між «Укргазвидобування» та населенням, продаючи український дешевий газ за «захмарними» цінами.

– Юридичну структуру «Нафтогаз» не можна ліквідовувати до тих пір, поки ми не повернемо кошти від РФ з «Газпрому». Але вони, як сказав пан Сергій, порушують Третій енергетичний пакет і в нас мало згідно цього домовленостей. Немає бути монополіста, а повинен бути видобуток, продаж і транзит – три різні кампанії. Сьогодні Кобельов реально доводить до банкрутства «Укртрансгаз», адже невідомо, яким чином встановлюється ціна, яка блокується судами. Сам віце-прем’єр Костюн заявив, що прибуток «Укргазвидобування» становить 250 %. Ці прибутки – з людей. А скільки ще мільярдів вони на цьому витягнули з простого народу?! Ви кажете, що «Нафтогаз» – не збиткова організація, так, перепрошую, ми доплачуємо субсидії з бюджету. Відтак, у минулому році 75 чи 77 млрд. гривень – це саме з кишень платників податків, які закривають такі допомоги, – зазначив Михайло Головко.

Нардеп звернувся до правоохоронних органів із проханням відкрити кримінальне впровадження на керівників НАК «Нафтогазу України».

– Люди не можуть платити реальну ціну за газ. Однак, експерти, які в  Кобельова на зарплаті та підтримують його позицію, не зважають на це. На відміну від них, я, як народний депутат, підтримуючи думку людей, звернувся до правоохоронних органів з проханням порушити кримінальне впровадження за фактом незаконного збагачення і протизаконних дій. Адже Кобельов, Вітренко та його шайка забрали собі премії майже 1,5 млрд. гривень. Ці гроші – пенсіонерів, платників податків, освітян та медиків.  Це пограбунок під час війни, адже люди останнє збирають та віддають солдатам на фронт, а вони – жирують, ухвалюючи такі неадекватні космічні ціни на газ,  – вважає свободівець.

За космічні премії керівництву Нафтогазу так ніхто і не відповів. Сам Нафтогаз продовжує бути непотрібної прокладкою між Укогазвидобування та населенням продаючи український дешевий газ по захмарних цінах. Я звернувся до правоохоронних органів з вимогою відкрити кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення керівництва Нафтогазу, які в час війни вирішили собі видати до своїх немалих зарплат щей шестизначні премії!

Опубліковано Михайлом Головком Понеділок, 8 жовтня 2018 р.