Партія регіонів розраховує в Тернопільській міській раді на посаду першого заступника голови і секретаря ради, пише “Сегодня”

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова обласної організації Партії регіонів Орест Муц.

«Партія регіонів отримала на виборах до міської ради другий результат. У нас буде друга після «Свободи» за кількістю фракція. Тому ми внесли пропозицію: якщо ви не хочете, щоб місто лихоманило, так ми готові співпрацювати, відкинувши ідеологічну складову. Тому що не правильно, якщо партія влади відсторониться від відповідальності », – сказав Муц.

За його словами, на посаду першого заступника голови міської ради Партія регіонів пропонує нинішнього заступника голови облдержадміністрації з гуманітарних питань, який очолював список Партії регіонів на виборах до міської ради, Петра Гоча.

Інформацію про те, що на посаду секретаря ПР буде пропонувати сина голови облдержадміністрації Михайла Цимбалюка Віталія, Муц не підтвердив і не спростував. «Ми лише зумовили, що квота секретаря – за нами. А буде це Віталій Цімбалюк або хтось інший – це вже інше питання.

Муц додав, що Партія регіонів готова і до того, що новообраний міський голова від «Свобода» Сергій Надал відхилить їх пропозицію щодо посад. «Якщо нас усунуть – ми це приймемо. Але тоді доведемо до відома кожного жителя Тернополя, хто відповідає за стан справ у місті », – передає слова регіонала  “Сегодня”

“За Збручем” не дивується, чому газета, яка дуже симпатизує регіоналам звернула увагу на Тернопіль, у той час коли важкі політичні бої все ще ведуться за міста-мільйонники Харків, Одесу, Запоріжжя. Мета публікації не стільки пропіарити Муца і його соратників, як показати, що в самому серці “помаранчевої” Галичини українофобська партія спромоглася набрати стільки голосів, що претендує на посади в місцевому самоврядуванні. Ні у Львові, ні у Івано-Франківську ПР не може розраховувати на щось подібне. Інше завдання таких статей показати, що буцім без регіоналів – ні містом покерувати, ні посади поділити, ні до клозету сходити…