Різні види мистецтва взялися поєднати молоді тернопільські митці. Свій проект так і назвали – «Симбіоз». Причому спільне дійство, яке вони творять не має якоїсь запланованої схеми розвитку, не обмежується певними рамками, усе відбувається спонтанно, імпровізовано. Загалом, йдеться про поєднання музичного, поетичного та візуального мистецтва. Цікаво й те, що митці творитимуть усі одночасно.

– Юля Іванчук читає поезію, Zsuf грає, Наталя Багрій співає, я малюю, – пояснює художниця Альона Макух. – Ми надихатимемося поезією, музикою, вокалом. Усе буде імпровізовано, щиро, вільно. Хочемо показати, що мистецтво — це симбіоз, який виходить за рамки, і показує нашу вільну волю, відкритість, безмежність людини, силу духу, вільнодумність нашої нації.

У цьому проекті задіяні: електронний гурт ZSUF, художниця Альона Макух, поетеса Юлія Іванчук, вокалістка Наталія Багрій. До речі, «Симбіоз» уже дебютував нещодавно на фестивалі «Артполе.Іф» в Унежі. Тепер з ним можуть познайомитися й тернополяни. Презентація проекту відбудеться у суботу, 26 липня, о 20:30 у галереї «Бункермуз».

Ольга Трач