Олена Підгрушна показала кращий результат серед українських біатлоністок в гонці з масовим стартом. Вона стала однією з п’яти спортсменок, які відстрілялися без єдиного промаху. Як стало відомо, такий результат дався спортсменці нелегко. Про це Олена Підгрушна розповіла після закінчення мас- старту.

Підгрушна, Сочі, Олімпіада«Сьогодні сніг був дуже важкий, – цитує спортсменку прес -служба Національного олімпійського комітету. – За таких погодних умов організатори зробили максимум, щоб залишити трасу в хорошому стані, але місцями лижі чіплялися, провалювалися. Треба було бути уважним і обережним, особливо при проходженні спуску, де впало кілька спортсменок».

Іншої думки про трасу Валентина Семеренко, яка фінішувала 13-ю. Вона була незадоволена не тільки своїм виступом у змаганнях, а й поскаржилася на погані умови для гонки.

«… Важко і фізично і морально, я на даний момент не розраховувала на такий результат, – сказала Валентина Семеренко в інтерв’ю XSport.ua. – З початку Олімпійських ігор було все нормально, потім не знаю, чому так все склалося… Я, звичайно, бачила, як Ольга Зайцева (російська біатлоністка – ред.) Впала. Я буквально підняла очі вгору – дивлюся, вона перед ногами, не знаю, як встояла – просто перескочила і не знаю, як я змогла це зробити. Траса дуже м’яка і сьогодні були найгірші умови для підготовки. Траса нерівна, м’яка, плюс дуже погано їхати зі спуску, не знаю, як це передати. Найжахливіша траса була сьогодні, тому ти біжиш, ноги втомлені, і ти не знаєш, куди тебе може кинути».

Нагадаємо, що біатлоністки вітчизняної збірної завершили мас -старт в біатлоні на 12,5 км. На одинадцятий день Олімпіади в Сочі кольори національного прапора у цій дисципліні захищали Юлія Джима, Валентина Семеренко, Віта Семеренко та Олена Підгрушна. Це максимальна кількість учасників, яку можна було заявити на змаганнях в жіночому мас-старті.

Олена Підгрушна стала кращою з українок. Вона фінішувала восьмою, поступившись лідерові перегонів на 1:11.5. Валентина Семеренко завершила гонку 13-ю, програвши переможницям трохи більше півтори хвилини.

Третьою до фінішу зі збірної України прийшла її сестра – Віта Семеренко. Її результат – 37:16.1. Слідом за трьома своїми колегами фінішну межу перетнула Юлія Джима (38:10.8).