Командний дух та міцні м’язи – запорука виграшу у силових видах спорту. А силові структури області вкотре продемонстрували, що на варті Закону в нашому регіоні стоять фізично загартовані працівники.

Нещодавно на спортивній базі «Динамо» відбувся чемпіонат Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України з перетягування каната серед команд силових структур за програмою Динаміада-2010 .

В змаганнях взяли участь 11 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів. Спортсмени у погонах у запеклій боротьбі випробували на міцність свої м’язи, аби здобути призові місця у завершальних сьомих динамівських змаганнях. За підсумками спортивних випробувань першу сходинку почесного п’єдесталу посіла команда УМВСУ в Тернопільській області, срібло здобули працівники обласної Державтоіспекції, а почесне третє місце виборола команда управління департаменту з питань виконання покарань.

Начальник обласного управління внутрішніх справ Федір Бортняк вручив переможцям дипломи обласної ради Динамо та побажав призерам нових спортивних звершень., пише сайт УМВС