Погодити здійснені перепланування в будівлі гуртожитку за адресою вул. Бродівська, 50. Таке рішення прийняли члени міськвиконкому на своєму черговому засіданні.

Дане рішення прийнято на основі звернення ПП «Люкс», з врахуванням висновків та рекомендацій «Проекту відповідності діючим Державним будівельним, санітарним і пожежним нормам виконаного перепланування та стану конструкцій приміщень гуртожитку для малочисельних сімей за адресою вул. Бродівська, 50».

Відповідно до рішення, міській комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків доручено розглянути можливість приватизації окремих квартир.

«Ми запропонували мешканцям привести у відповідність до діючих норм ті перепланування чи добудови, які вони зробили самовільно, – зазначив міський голова Тернополя Роман Заставний. – Відповідний документ мешканці мають, тому ми найближчим часом готуватимемо рішення щоб дати їм можливість приватизувати їхні кімнати».

Нагадаємо: багатостраждальні гуртожитки на Бродівській не раз ставали причиною масових заворушень. Нові власники заводу намагалися виселити з них людей. Натомість, мешканці прагнули приватизувати житло, мотивуючи тим, що заслужили його важкою працею. Зрештою, більшості жильців гуртожитку ніде жити. Проблему намагалися вирішити почергово ОДА, облрада, Кабмін, половина політичних партій в місті і сам Заставний. ZZ що, хоч цього разу людей не обмануть.