Відбувся брифінг головного санітарного лікаря Тернопільської області Степана Дністряна на тему «Стан захворюваності населення на грип та його профілактика».
Степан Дністрян розповів журналістам  про стан захворювання населення області на 19 жовтня 2010 року, профілактичні заходи, які вживаються на державному рівні для недопущення масового сезоного захворювання на ГРВІ та грип, підготовку мережі лікувальних, профілактичних, соціальних та інших закладів, відповів на запитання журналістів.

Особлива увага  керівника санітарно-епідеміологічної служби області була зосереджена на проведення профілактичних щеплень особам, які відносяться до групи ризику в нашій області, а це близько 163,5 тис.осіб.

Найдієвішим методом  профілактики грипу   головний  санітарний лікар області вважає  імунопрофілактику. Він закликав керівників підприємств та організацій, громадськість  області  виявити свою активну громадянську позицію щодо забезпечення  проведення вакцинації     проти грипу.

Особистим прикладом, після проведення медичного огляду лікарем-терапевтом лікарні швидкої допомоги, Степан Дністрян отримав вакцинацію, повідомляє сайт ОДА