Як відомо, нещодавно начальником управління Державтоінспекції в Тернопільській області був призначений полковник міліції Андрій Матрифайло. На цій посаді він змінив Віктора Пака, котрий наразі перебуває під арештом за підозрою у скоєнні смертельного ДТП.

У понеділок новий головний ДАІ-шник області, який раніше очолював міський відділ внутрішніх справ, у новому амплуа вперше зустрівся із представниками місцевих ЗМІ. Запитали журналісти у керівника обласної Державтоінспекції і про його ставлення до попередника та його вчинку.

– Я не можу на рахунок цього щось говорити, оскільки там порушена кримінальна справа і проводиться перевірка. Не можу я пояснити якісь дії і так далі. Цією справою займається вінницька прокуратура, слідчі дії проходять в Хмельницькому. Вже були попередні слухання там. Я не можу точно вам сказати, яке там буде кінцеве рішення. А якщо ви хочете почути мою думку про нього як працівника. Нормальна, порядна людина. Добросовісно виконувала свої посадові повноваження. Випадок є випадок, – зауважив Андрій Матрифайло.