Як і обіцяв тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш, у гостьовому матчі з «Гірником-Спорт» у складі муніципалів не зіграло одразу кілька гравців основного складу. Тим не менше це не завадило тернополянам святкувати впевнену і таку довгоочікувану перемогу в Комсомольську – 3:1.

ФК ТернопільМуніципали вийшли на поле в доволі експериментальному складі. Так, якщо звичне місце у воротах зайняв Сергій Чернобай, то в обороні, особливо на її флангах, сталися зміни. Замість досвідченого захисника Андрія Дубчака на футбольному полі з’явився молодий Юрій Соколовський. Однак, Юрій обійняв не позицію лівого захисника, а правого. Натомість вимушено на лівий фланг оборони перебрався Степан Клекот.  Вперше цього сезону зі стартових хвилин справа в півзахисті діяв Ігор Сороцький. Уже звичну ліву бровку обійняв Тарас Кривий, а під нападниками довелося діяти Віталію Богданову, який проводив цей поєдинок на уколах. У нападі ж у тернополян грав номінальний правий півзахисник Сергій Полянчук.

Матч розпочався досить вдало для муніципалів. Практично перша серйозна їх атака призвела до взяття воріт «Гірника-Спорт». Віталій Богданов передачею знайшов на лівому краю Тараса Кривого. Той, очевидно, робив навіс, але стався гол – м’яч залетів у «дев’ятку» (0:1). Повинні були тернополяни забивати ще раз. Ігор Курило завдав удару з дальньої дистанції. М’яч рикошетом від комсомольських оборонців дістався до Сергія Полянчука, який метрів з 15-ти ціляв у нижній кут воріт. На жаль для тернопільський уболівальників, воротар господарів Антон Ситников з надзусиллями зумів витягнути м’яча з нижнього кута воріт. Господарі за весь перший тайм мали лише одну нагоду зрівняти рахунок, однак надійно зіграв Степан Клекот, який фактично зняв м’яча з ноги в Марата Даудова.

На початку другого тайму арбітр з Криму Олександр Дєдов призначив доволі сумнівний пенальті за гру рукою Ігоря Сороцького, котрий захищав обличчя після потужного удару зі штрафного. Кіпер ФК «Тернопіль» Сергій Чернобай вгадав напрямок польоту м’яча після удару з «точки» Володимира Королькова, але дотягнутися до «шкіряного» не зумів (1:1). Але не довго раділи господарі. Той ж Корольков збив Тараса Кривого ледь не на лінії штрафного майданчика. Покарання взявся виконувати Роман Гаврилюк, якому дезорієнтувати воротаря допомогли Ігор Курило та Сергій Полянчук. М’яч оминувши стінку складену з гравців «Гірника», від штанги залетів у воротах (1:2). Господарі намагалися активними діями знову вирівняти рахунок, однак того дня оборона ФК «Тернопіль» зіграла дуже надійно, тому атакувальним гравцям господарів поля по-великому рахунку так у нападі нічого путнього створити не вдалося. Більше того, на першій компенсованій хвилині спрацювала тернопільська молодь. Ігор Сороцький накрутивши кількох оборонців відпасував на Андрія Капеляна. Той «по-спартаківськи» зіграв у стінку з тим ж Сороцьким. Ігор прострілив уздовж воріт. М’яч зачепив воротаря, але суттєво напрямок не змінив і Тарасу Гром’яку під пресом захисника вдалося у падінні переправити м’яча у ворота (1:3). Після цього взяття воріт у перемозі тернополян вже ніхто не сумнівався…

До речі, виїзна перемога ФК «Тернопіль» стала для підопічних Василя Івегеша першою за рік часу. Востаннє вікторія до них приходила ще 20 вересня 2014 року в поєдинку проти чернівецької «Буковини» (2:1).

***

«Гірник-Спорт» (Комсомольськ) – ФК «Тернопіль» – 1:3 (0:1)

19 вересня. Комсомольськ. Стадіон «Юність». 400 гл. +32 град.

Арбітр: Олександр Дєдов (Сімферополь)

Асистенти: Андрій Приймачук (Рівне), Дмитро Оганєсян (Луганськ).

4-й арбітр: Денис Резніков (Дніпродзержинськ).

Делегат ФФУ: Микола Даниленко (Бердянськ, Запорізька обл.)

Гірник-Спорт: Ситников, Нелін, Голядинець, Моісеєнко, Ломко, Герасимець, Корольков-к, Глушицький (Івашко, 59), Даудов, Марусич (Клімаков, 79), Кірієнко (Воронченко,65).

ФК Тернопіль: Чернобай, Курило, Атласюк, Клекот, Соколовський (Капелян, 89), Кондзьолка-к, Гаврилюк, Кривий, Сороцький, Богданов (Дубчак, 58), Полянчук (Гром’як, 75).

Голи: Т. Кривий (6), В. Корольков (53, з пен.), Р. Гаврилюк (56), Т. Гром’як (90+1).

Попередження: А. Нелін (7), І. Курило (23), С. Клекот (51), М. Марусич (51), І. Сороцький (52), О. Моісеєнко (64), В. Воронченко (72).

Джерело: ФК “Тернопіль”